×

تبدیل سایت به برنامه اندروید در عرض چند ثانیه به سادگی

آموزشی 16 آذر 1400

اگر می خواهید یک وب سایت را بدون زحمت برنامه نویسی و مراحل پیچیده به برنامه اندروید ، تبدیل کنید ، ما یک راهنمای ساده برای این مورد در لرن پاسی تهیه کرده ایم.

تبدیل سایت به برنامه اندروید

بگذارید اعتراف کنیم ، همه ما تقریباً ۳۰-۵۰ برنامه روی دستگاه اندرویدی خود نصب کرده ایم. خوب ، اگر مشکلی با فضای ذخیره سازی ندارید ، می توانید تعداد بی شماری از برنامه ها را نصب کنید ، اما تعداد کمی از برنامه ها حتی در صورت استفاده نکردن در پس زمینه همچنان اجرا می شوند و باتری تلفن شما را خالی می کنند. شاید ندانید ، اما برنامه های معروف مانند Facebook ، Snapchat ، Amazon و … در پس زمینه اجرا می شوند ، حتی اگر برنامه را بسته باشید. این برنامه های خیلی نامحسوس  فعالیت برنامه شما را ردیابی می کند تا به شما تبلیغات نشان دهد. بهترین راه برای مقابله با چنین مسائلی استفاده از برنامه VPN یا تبدیل وب سایت ها به برنامه است.

 

VPN ها می توانند به شما کمک کنند از ردیاب هایی که در وب شما را ردیابی می کنند جلوگیری کنید ، اما در مورد برنامه هایی که  در اندروید خود نصب کرده اید چه می کنید.

مراحل تبدیل هر وب سایت به برنامه اندروید در چند ثانیه

برای خلاص شدن از شر ردیابی برنامه ، باید وب سایت ها را با استفاده از Hermit به برنامه تبدیل کنید.  Hermit یک مرورگر وب است که فقط در چند ثانیه هر وب سایتی را به یک برنامه Android تبدیل می کند. این مقاله راهنمای مفصلی در مورد نحوه تبدیل هر وب سایت به یک برنامه Android با استفاده از Hermit به اشتراک می گذارد.

مرحله ۱. اول از همه ، Hermit را بر روی دستگاه Android خود دانلود و نصب کنید. (در صورتی که برنامه از گوگل پلی برای کشور شما در دسترس نبود ، آن را با جستجوی گوگل به راحتی دانلود کنید)

Hermit را در اندروید خود نصب کنید

مرحله ۲. اکنون صفحه ای مانند زیر مشاهده خواهید کرد. در نوار آدرس پایین ، وب سایتی را که می خواهید به برنامه تبدیل کنید جستجو کنید .

وب سایتی را که می خواهید تبدیل کنید جستجو کنید

مرحله ۳. وب سایت به طور خودکار در حالت ناشناس باز می شود.

وبسایت

مرحله ۴. روی سه نقطه ضربه بزنید و “Settings” را انتخاب کنید.

"Settings" را انتخاب کنید

مرحله ۵. در تنظیمات ، روی گزینه “Create a Lite App” ضربه بزنید.

تبدیل سایت به برنامه اندروید

مرحله ۶. اکنون یک پاپ آپ تأیید مشاهده خواهید کرد. برنامه Lite خود را نامگذاری کرده و روی دکمه “Create” ضربه بزنید. همچنین ، مطمئن شوید که گزینه “Add to Home Screen” را فعال کنید.

گزینه "Add to Home Screen" را فعال کنید

مرحله ۷. نماد برنامه Lite برای وب سایت مورد علاقه شما در صفحه اصلی قرار می گیرد.

نماد برنامه

مرحله ۸. برای راه اندازی وب سایت مورد علاقه خود به عنوان برنامه ، روی نماد برنامه ضربه بزنید.

تبدیل سایت به برنامه اندروید در عرض چند ثانیه به سادگی

خودشه! انجام شد . به این ترتیب می توانید در عرض چند ثانیه هر وب سایتی را به برنامه اندروید تبدیل کنید.

ساخت و طراحی توسط ایده پردازان آسمان (پویان آقایی)
preloader